cs sk
Ten, ktorý prichádza

Ten
ktorý
prichádza

Neprehliadnite

Mohlo by vás zaujímať

Vaše názory

Tento príbeh je odpoveďou a vysvetlením dnešnej zvláštnej doby. Ak chceme zmeniť svet k lepšiemu, musíme začať sami u seba. Tak ako to urobil Ten, ktorý prichádza.

Michaela D.

Jedna z najzaujímavejších kníh, akú som kedy čítal. Pomohla mi zoradiť životné priority.

Luboš B.

Knihu Ten, ktorý prichádza odporúčam každému, kto chce túto zaujímavú osobu spoznať. A tiež tým, ktorí túžia po zmene k lepšiemu vo svojich životoch.

David S.

Napíšte nám
svoj názor
Vložit názor

O projekte

Kniha jedinečným spôsobom predstavuje život a dielo osobnosti, ktorá zásadne ovplyvnila históriu ľudstva - Ježiša z Nazareta. Jeho život má dodnes vplyv na naše myslenie, filozofiu, históriu, kultúru, hudbu a ďalšie oblasti umenia, ale predovšetkým na našu morálku a etické postoje. Jeho učenie vychádzajúce zo starožidovských spisov sa stalo základom právnych systémov a ovplyvnilo aj hospodársky rozvoj všetkých krajín, do ktorých kresťanstvo preniklo. I napriek nesporný historický dopad Ježišovho vystúpenia zostáva jeho postava zahalená nejedným tajomstvom. Je spojená s tými najhlbšími túžbami a očakávaniami. Nikto nemal toľko nasledovníkov, ale tiež toľko prenasledovateľov. Aj keď takmer každý z nás o Ježišovi niečo počul, máme len málokedy možnosť dostať sa k tak uceleným informáciám, ktoré táto kniha ponúka.

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Vybrat všePovolit vybrané