cs sk
Ten, ktorý prichádza

Ten
ktorý
prichádza

Neprehliadnite

Mohlo by vás zaujímať

Vaše názory

Knihu Ten, ktorý prichádza odporúčam každému, kto chce túto zaujímavú osobu spoznať. A tiež tým, ktorí túžia po zmene k lepšiemu vo svojich životoch.

David S.

Tento príbeh je odpoveďou a vysvetlením dnešnej zvláštnej doby. Ak chceme zmeniť svet k lepšiemu, musíme začať sami u seba. Tak ako to urobil Ten, ktorý prichádza.

Michaela D.

Jedna z najzaujímavejších kníh, akú som kedy čítal. Pomohla mi zoradiť životné priority.

Luboš B.
Napíšte nám
svoj názor
Vložit názor

O projekte

Kniha jedinečným spôsobom predstavuje život a dielo osobnosti, ktorá zásadne ovplyvnila históriu ľudstva - Ježiša z Nazareta. Jeho život má dodnes vplyv na naše myslenie, filozofiu, históriu, kultúru, hudbu a ďalšie oblasti umenia, ale predovšetkým na našu morálku a etické postoje. Jeho učenie vychádzajúce zo starožidovských spisov sa stalo základom právnych systémov a ovplyvnilo aj hospodársky rozvoj všetkých krajín, do ktorých kresťanstvo preniklo. I napriek nesporný historický dopad Ježišovho vystúpenia zostáva jeho postava zahalená nejedným tajomstvom. Je spojená s tými najhlbšími túžbami a očakávaniami. Nikto nemal toľko nasledovníkov, ale tiež toľko prenasledovateľov. Aj keď takmer každý z nás o Ježišovi niečo počul, máme len málokedy možnosť dostať sa k tak uceleným informáciám, ktoré táto kniha ponúka.